Tesoro Cortes Altın Arama Dedektörü

1.00

+ Free Shipping

Tesora Cortes altın arama dedektörü büyük altın ve define gömülerini her türlü toprak yapısında tespitler yapabilmektedir.Tesora cortes define cihazı altın,gümüş,bronz,tek para gibi objeleri bulabilmektedir.Satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

Tesoro Cortes Altın Arama Dedektörü

Tesoro cortes altın arama dedektörü değerli olan defineleri altın,gümüş,bakır gibi hazinelerin tespitlerini yapabilmektadir.

Tesoro Cortes, analok kontrolleri ve dijital sinyal prosesörü ile kullanımı kolay hedef cinsi tanımlayan iyi bir yardımcıdır. Cortesi kullanımı için sayfalarca yoğun el kitaplarına veya video kullanım kasetlerine ihtiyacınız yoktur. En basit şekliyle, Cortes’i açın ve avcılığa hemen başlayın ve dünyanın hazinelerini tespit edin. Ayırım modunda kullanım ile ilgili olarak, Cortes fabrika başlangıç ayarı ile kullanılabilecektir vede hiç bir başka ayara ihtiyacı yoktur. Dijital ekran size kullanım ile ilgili olarak bilgileri yansıtacaktır. En üst satır alfabetik olarak hedef cinslerini yansıtır. Her bir ayrı metal cinsi 4 ayrı gruptan birinde belirtilir. Bu ayrı hedef grupları şu şekildedir. Demir veya sigara folyaları; nikel, kutu kola çek atları, yüzükler; çinko penny, somunlar; bakır sentler, gümüş paralar. Ekrandaki alt skala ise dedekte edilen hedefin detayını bildirecektir.Alt skala 9 parçalı bar grafik özelliğindedir. Bu grafik size dedekte edilen hedefin cinsini bildirebilecek yetenektedir. Ekranda ID bölümünde ise 0-95 arası hedef numarası belirecektir. 0 demirli, 95 ise bakır ve gümüş hedefleri belirtecektir. Diğer hedefler ise bu skalanın içinde herhangi bir sayısal değer ile bildirilecektir.

Tesora cortes dedektör, tesora cortes fiyatı, tesora cortes kullanım videosu, tesora dedektör fiyatları, define dedektörü cortes
Tesora cortes dedektör, tesora cortes fiyatı, tesora cortes kullanım videosu, tesora dedektör fiyatları, define dedektörü cortes

0-95 hedef sayı skalasının ortası ve ikinci dilimi içindeki hedefler genelde, kutu kola kapakları, nikeller, bakırlar, çelikler ve altın yüzükler olabilecektir. Dedekte edilen hedef cinsleri ekran içindeki bu datalar ile kullanıcıya doğruya yakın bir yüzde ile bildirilecektir. Bunun sonucundada çöplük olarak dedekte edilen hedefler rahatlıkla atlanacaktır ve değersiz hedefler kazılmayacaktır.Komple dijital ekran, iki ayrı özelliktedir. Birincisi üç pozisyonlu ayırım Filtrasyonu(Notch filter Discrimination). Ayırım filtrasyonlu modda iken çöplük hedeflerden sinyal alınmayacaktır. İkincisi ise SUM modudur. SUM modunda iken, Cortes’inizden çoklu hedef tanımlama sinyalleri elde edilir. Kullanırken, başlık sallama mesafesi toprak yüzeyine 5 cm ila 10 cm arası mesafede yere paralel olmalıdır. Microprosesör bilgisayar işlemci sayesinde hedefin data değeri, ses tonundaki değişebilir ton ile kullanıcıya bildirilir.

Ton şiddetinin değişimi durduğu zaman, Cortes ekranında tam ve doğru olarak hedef cinsi tanımlamasını yapabilir. Tesoro Cortes ile ustalaştıkça ve onu daha iyi tanıdıkça, onun içinde bulunan ALL METAL(Tüm Metal) fonksiyonu ile toprak balans ayarını elle randımanlı bir biçimde yaparak, toprak şartlarından etkilenmeyerek alt seviyeye indirebilirsiniz. Tüm Metal(All Metal) modunda iken ekranda devamlı olarak dedekte edilen hedeflerin bilgileri belirecektir.

Tesora cortes kullanım videosu, tesora cortes dedektörün özellikleri, tesora cortes dedektör yorumları, altın boşluk bulan dedektör
Tesora cortes kullanım videosu, tesora cortes dedektörün özellikleri, tesora cortes dedektör yorumları, altın boşluk bulan dedektör

Profesyonellerden yeni başlayanlara kadar herkes Cortes ile tanışmalı ve onun sahip olduğu gelişmiş özelliklerinden yararlanmalıdır. Cortes basit analok kontrollere, kolay okunabilir dijital ekrana , otomatik veya manuel(elle) toprak ayarına vede piller dahil 1,5 kglık taşıma ağırlığına sahiptir.Ayrıca tam fonksiyonlu hedef tanımlama özelliği kullanıcıya büyük kolaylıktır.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tesoro Cortes Altın Arama Dedektörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim