Deephunter Eko Paket Ekranlı Dedektör

1.00

+ Free Shipping

Deephunter ekranlı dedektör yüksek mineralli zeminler için tasarlanmış özel ayarları sayesinde her türlü arazi yapısında kolaylıkla arama yapılabilir.
Deephunter define,altın dedektörü özellikle demir minerali içeren yüksek mineralli topraklarda (plaj, ıslak kum, sürülmüş toprak, vb.) demir ayarlarını kullanarak bu minerallerden gelen parazitleri yok ederek cihazın doğru sinyal vermesini sağlar ve derinden tespitler yapabilmektedir.

Deephunter Eko Paket Ekranlı Dedektör

Deephunter ekranlı dedektör, derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek metal dedektörüdür. Mod 1 (sallamasız) ile büyük defineleri, Mod 2 (sallamalı) ile de tek para ve küçük objeleri inanılmaz derinliklerden tespit eder. Deephunter dedektör, tüm kullanıcıların hayallerindeki hızlı ve derin dedektör teknolojisidir. Kullanıcı tek bir düğme yardımı ile dilediği modu seçerek ister 3D görüntülü, derindeki metal ve boşlukları tespit edebilen bir define dedektörüne, isterse de sesli metal ayrımı yapabilen, tek para ve takı gibi küçük metallere daha duyarlı olan çok hızlı bir dedektöre sahip olabilir.

Deep hunter dedektör, deephunter fiyatı, deep hunter kullanım videosu, deephunter dedektörün özellikleri, deep hunter dedektör yorumları, deephunter kullanım videosu,
Deep hunter dedektör, deephunter fiyatı, deep hunter kullanım videosu, deephunter dedektörün özellikleri, deep hunter dedektör yorumları, deephunter kullanım videosu,

DEEPHUNTER DEFİNE ve TEK PARA DEDEKTÖRÜ BİR ARADA

MOD 1 ARAMA SİSTEMİ
Sallamasız (non-motion), metal ve boşluk tespiti yapabilen, görüntülü define dedektörü modu Bu modda sallamasız olarak (non-motion) kullanılan T44 standart arama başlığı (36 x 44 cm) ile diğer dedektörlerle daha önceden taranmış bölgelerde bulunamamış olan defineleri rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla derinlik isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan T100 opsiyonel büyük arama başlığı (60 x 100 cm) ile de daha büyük hedefleri inanılmaz derinliklerden tespit etme olanağı bulabilirsiniz.
Bu mod amatör ya da profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmış pratik ara yüzlere sahiptir.
Bu ara yüzler sayesinde hem tespit ettiğiniz hedefin 3D grafiğini hem de metalin cinsini ve derinliğini ekranda görebilirsiniz.

Mükemmel Metal Ayrımı ve 3D Hedef Grafiği

Hedef tespitinden sonra alınan rapor ekranında hedefin 3D grafiği ayrıca metal ayrımı görülebilir. Deephunter dedektör mükemmel metal ayrımı sayesinde tespit edilen metalin cinsini altın, değerli, demir ve çelik olarak dört farklı grupta bildirir.

Deep hunter dedektör, deephunter fiyatı, deep hunter kullanım videosu, deephunter dedektörün özellikleri, deep hunter dedektör yorumları, deephunter kullanım videosu, ekranlı dedektör deephunter
Deep hunter dedektör, deephunter fiyatı, deep hunter kullanım videosu, deephunter dedektörün özellikleri, deep hunter dedektör yorumları, deephunter kullanım videosu, ekranlı dedektör deephunter

Deephunter Boşluk Tespiti

Metal tespiti ve ayrımındaki başarısının yanı sıra, boşluk tespiti ve boşluk içerisindeki metallerin ayrımlarını yapabilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına 3D grafik görüntüleri ve farklı ses tonları ile bildirir.

DERİNLİK TESPİTİ DEMİR RET HEDEFİN SİNYAL GRAFİĞİ

Tespit edilen hedefin derinliğini “cm” cinsinden oldukça doğru ve başarılı bir şekilde kullanıcısına ekranda gösterir. Deephunter dedektör demir ret özelliği ile demir içerikli (değersiz) ve atık metalleri eleyerek, sadece değerli metalleri tespit edebilme özelliği sayesinde kullanıcısına rahat ve pratik bir arama imkanı sunar. Mod 1’de osiloskop sistemi, hedefin sinyal grafiğini eş zamanlı olarak ekranda verir. Cismin yaklaşık olarak derinliğinden haberdar olabilirsiniz.

Mod 2 Arama Sistemi
Sallamalı (motion), çok hızlı ve derinden küçük metalleri tespit edebilen, sesli tek para dedektörü modu Bu modda sallamalı olarak (motion) kullanılan C32 standart arama başlığı (26 x 32 cm) ile tek para, takı, süs eşyası ve diğer küçük objeleri başka dedektörlerin ulaşamadıkları derinliklerden kolayca tespit edebilirsiniz.
İsterseniz mod 1 de olduğu gibi, C47 opsiyonel büyük arama başlığını (39 x 47 cm) kullanarak daha derindeki ve büyük hedeflere de ulaşabilirsiniz. Kolay bir kullanıma ve metal ayrımına sahip bu sistem bulunan metali altın, değerli ve değersiz olarak 3 farklı ses tonu ile ayırır.

Deep hunter dedektör, deephunter fiyatı, deep hunter kullanım videosu, deephunter dedektörün özellikleri, deep hunter dedektör yorumları, makro deephunter, ekranlı dedektör deephunter
Deep hunter dedektör, deephunter fiyatı, deep hunter kullanım videosu, deephunter dedektörün özellikleri, deep hunter dedektör yorumları, makro deephunter, ekranlı dedektör deephunter

Deep hunter Mineralli Topraklarda Yüksek Performans

Deephunter ın Mod 2 de kullanılan, yüksek mineralli zeminler için tasarlanmış özel ayarları sayesinde her türlü arazi yapısında kolaylıkla arama yapılabilir.
Özellikle demir minerali içeren yüksek mineralli topraklarda (plaj, ıslak kum, sürülmüş toprak, vb.) demir ayarlarını kullanarak bu minerallerden gelen parazitleri yok ederek cihazın doğru sinyal vermesini sağlar.
deephunter pro demir eleme
Demir Eleme

Tıpkı Mod 1’de olduğu gibi bu modda da demir eleme özelliği kullanılarak demir içerikli (değersiz) ve atık metaller elenir ve sadece değerli metallerin tespiti sağlanır.
Bu şekilde aramak istemediğiniz metalleri eleyip aramalarınızı hızlandırabilirsiniz.

3 Farklı Tonda Metal Ayrımı

Mod 2 çok net ve kolay anlaşılır bir metal ayrımı sistemine sahiptir.
Tespit edilen metalleri 3 farklı ses tonu ile kullanıcısına bildirir. Demir için kalın tonda, değerli ve altın için ise birbirine yakın 2 ince tonda uyarı sesi verir.

Pratik Ve Kolay Kullanım

Mod 2, ister profesyonel ister amatör tüm kullanıcıların kolaylıkla kullanabilecekleri ve hedef tespitinde sadece sesli uyarı vererek çok hızlı arama yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

DEEPHUNTER TEKNİK ÖZELLİKLER

 • Kullanım Seviyesi : Uzman
 • Teknoloji : VLF (Very Low Frequency)
 • Çalışma Frekansı : 10 – 19 kHz
 • Ekran : Digital Ekran (LCD), Analog
 • Metal Ayrım Özelliği : Var
 • Titreşimli Uyarı : Yok
 • Su Direnci : Yok, Su Geçirmez Başlık
 • Arama Başlık Boyutu : 20 – 29 cm (8 – 11”), 40 – 49 (16 – 19”)
 • Zemin Ayarı : Manual
 • Nokta Tespit Modu (PinPoint) : Var
 • Pil Gereksinimi : Lithium Polymer
 • Avantajlı Set : Yok

 

İSTANBUL Satılık Görüntülü Dedektör, İZMİR Satılık Derin Dedektör, KARS Satılık Dedektör Markaları.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Deephunter Eko Paket Ekranlı Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Ana Sayfa