Tesoro Lobo Süper Traq Dedektör

1.00

+ Free Shipping

Tesoro Lobo Süper Traq dedektör değerli değersiz ayrım yapabilen tesora markasının çıkarmış olduğu derin altın,define arama dedektörüdür.Tesoro Loba Süper Traq metal arama dedektörü yer altında gömülü olan altın,tek para, gümüş,bakır gibi objeleri bulabilmektedir.Satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

Tesoro Lobo Süper Traq Dedektör

Tesoro Loba Süper Traq dedektör değerli altınları,define ve tek paraları derinden algılayabilmektedir.Tesora Loba Traq metal ayrımlı define cihazlardan biridir.

Tesora lobo dedektör, tesora lobo kullanım videosu, tesora lobo kullanım videosu, altın dedektörü lobo
Tesora lobo dedektör, tesora lobo kullanım videosu, tesora lobo kullanım videosu, altın dedektörü lobo

Lobo Super TRAQ, elektronik altın arama teknolojisi ile donatılmıştır. Hiç bir başka dedektör size Lobo Super TRAQ ‘ta olduğu gibi doğruluk, hızlılık ve güvenilir toprak balans ayarı veremez. Tesoronun eşi olmayan ayırımlı devreleri, define ve tek para avcılığındada en iyi ve isabetli çözüm olacaktır.
Lobo Super TRAQ, altın minerali ve damar halindeki doğal altını tespit etmek için satın alabileceğiniz en iyi seçimdir. Tesoronun super TRAQ’ı, toprak tarama sistemlerinin en büyük problemi olan toprak balans ayarını kompüterize edilmiş devreleri ile gerçekleştirip maksimum performansın alınmasını sağlar.
Lobo Super TRAQ ile nerede avcılık yaparsanız yapın problem yoktur. Altınları en derinden ve en performanslı şekilde tespit edebilmeniz için toprak mineral ayarını kolayca kendi kendine ayar yaparak aramaya hazır hale gelir. Ayırımlı devreleri ise her türden metali ayırımlı olarak dedekte edebilmeniz için dizayn edilmiştir. Tesoronun gerçek altın avcısı bu ürünü size her türlü toprak şartlarında hizmet edebilecek kusursuz devre yapısına sahip büyük bir icattır.

TesoroLobo, tesora loba dedektör fiyatı, tesora lobo özellikleri, tesora lobo yorumları, define dedektörü lobo
TesoroLobo, tesora loba dedektör fiyatı, tesora lobo özellikleri, tesora lobo yorumları, define dedektörü lobo

AĞRI Satılık Altın Dedektörü, AMASYA Satılık Define Dedektörü, ANKARA Satılık Dedektör.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tesoro Lobo Süper Traq Dedektör” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim