Rutus Atrex Metal Arama Dedektörü

1.00

+ Free Shipping

Rutus Atrex metal arama dedektörü altın ve tek para aramalarında derinden tespitler yapabilmektedir.Rutus Atrex define arama dedektörü su geçirmez başlıkla ayrım özelliği pinpointer özelliği ile en iyi altın,hazine arama dedektörlerden biridir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

Rutus Atrex Metal Arama Dedektörü

Rutus Atrex metal arama dedektörü su geçirmez başlıkla ayrım özelliği pinpointer özelliği ile en iyi altın,hazine arama dedektörlerden biridir.

Kullanacağınız yazılımın ne kadar gelişmiş olduğuna karar verebileceğiniz bir metal dedektörü. Yeni başlayan biriyseniz veya “aç ve çalıştır” ürünlerini seviyorsanız, önerilen mod “Temel”dir. Cihazın tam kontrolüne ihtiyacınız varsa, önerilen mod “Gelişmiş”tir. Atrex, “Gelişmiş” yazılımla önceden yüklenmiş olarak gelir, “Temel”, web sitesinden indirilebilir ve yerleşik WiFi modülü sayesinde kendiniz değiştirilebilir.

Çoklu filtre – dedektörün normal çalışmasının “arka planında” çalışan bir işlev. Yüksek oranda mineralize topraklarda demir dışı metal nesnelerin tespitinin etkinliğini önemli ölçüde artırır.

Rutus Atrex dedektör, rutus atrex fiyatı, rutus atrex kullanım videosu, rutus atrex özellikleri, tek para dedektörü atrex
Rutus Atrex dedektör, rutus atrex fiyatı, rutus atrex kullanım videosu, rutus atrex özellikleri, tek para dedektörü atrex

Su Reddi – aynı anda çalışan iki frekans sayesinde nesne algılama sürecinde suyun (tuzlu ve taze) etkisini nötralize etme. Atrex ile ıslak kumsallarda, bataklıklarda ve turba bataklıklarında tıpkı kuru kumda yürür gibi yürüyebilirsiniz.

Elektromanyetik parazit önizleme ekranı – bundan sonra çalışma frekansını seçmek daha kolay olacak.

Yeni renkli ekran, düşük sıcaklığın etkilerine çok az duyarlıdır ve her zaman aynı hızda çalışır.

Rutus Atrex Dedektör Özellikleri

Atrex ile yeni bir kablosuz alıcı çalışacak.
Kullanım Seviyesi : Orta
Teknoloji : VLF (Very Low Frequency)
Çalışma Frekansı : 0 – 9 kHz, 10 – 19 kHz
Ekran : Digital Ekran (LCD)
Metal Ayrım Özelliği : Var
Titreşimli Uyarı : Yok
Su Direnci : Su Geçirmez Başlık
Arama Başlık Boyutu : 20 – 29 cm (8 – 11”)
Nokta Tespit Modu (PinPoint) : Var
Pil Gereksinimi : AA Tipi
Avantajlı Set : Yok

ORDU Satılık Dedektör Fiyatları, RİZE Satılık Dedektör Yorumları, SAKARYA Satılık Dedektör Videoları.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Rutus Atrex Metal Arama Dedektörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim