GF-500 Alan Tarama

1.00

+ Free Shipping

GF-500 alan tarama altın,elmas ve değerli taşların tespitlerini yapabilmektedir.GF-500 alan tarama dedektörü arama derinliği, arama derinliğinde hassas kontrol imkanı ile yeraltında 10 metreye kadar ulaşılabilir.Satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

GF-500 Alan Tarama

GF-500 Diamond & Gems Detector ‘GF-500’ alan tarama cihazı, gelişmiş ve yerleşik olan uzun mesafe algılama sistemi (LDS) üzerinde çalışır ve hedefin yolunu ve nokta merkezini bulmak için tanımlama sistemlerine sahiptir.

GF-500, cihazın 200 metre mesafeden ve 360 derecelik bir açıdan hassas kontrol özelliği ile hedefleri konumlandırabildiği, elmas ve değerli taşlar gibi yer altındaki hedef konumu titizlikle belirleyip tespit etmesini sağlayan yüksek sert frekans dalgaları sunar. Birkaç seviyeli arama mesafesinin olduğu yerlerde, kullanıcı ihtiyacına göre yatay taramaya ayarlayabilir, GF-500 cihazındaki arama derinliği, arama derinliğinde hassas kontrol imkanı ile yeraltında 10 metreye kadar ulaşılabilir.

Bunların dışında cihaz küçük bir boyutta karakterize edilmiş olup cebinize koyup kolayca hareket edebilirsiniz.Dedektör hakkında bilgisi veya deneyimi olmayan kişiler bile kolay kullanım arayüzü sayesinde rahatlıkla kullanabilir.

-GF-500 yer altındaki elmas ve değerli taşları tespit edebilmek için özelleştirilmiştir.

– Yüksek kalite ve doğru performans, bu ürünü en iyi elastomerler, elektronik bileşenler ve uluslararası standartlara sahip devreler ile üretilir.

GF-500 alan tarama, water finder alan tarama cihazları, gf-500 alan tarama fiyatı, en iyi alan tarama, gf-500 alan tarama kullanım videosu, gf-500 alan tarama özellikleri
GF-500 alan tarama, water finder alan tarama cihazları, gf-500 alan tarama fiyatı, en iyi alan tarama, gf-500 alan tarama kullanım videosu, gf-500 alan tarama özellikleri

– Basit kontrol paneli ile desteklenen bu cihaz, arayüz tuşlar ve LED’ler ile çalışır, kullanıcının cihazı kolayca kontrol etmesini ve arama yapmasını sağlar, kontrol paneli aşağıdakilerden oluşur:

1- ON / OFF düğmesi

2- Ses ayar düğmesi

3- Hedef seçim türü düğmesi

4- Derinlik aralığı seçim düğmesi

5- Mesafe aralığı seçim düğmesi

– Hedefler: Elmaslar – Zümrüt – Meteorlar – Tüm Değerli Taşlar.

– Arama derinliği, isteğe bağlı olarak 0m’den başlayarak seçilen derinliğe kadar: 1m – 3m – 5m – 7m – 10m.

– Arama mesafesi, isteğe bağlı olarak 0 m’den başlayarak seçilen derinliğe kadar: 25 m – 50 m – 100 m – 150 m – 200 m.

– Herkesin zorlanmadan kullanabileceği kullanımı basit bir cihaz.

GF-500 Paket İçeriği

  • Ana Kontrol Ünitesi
  • Alıcı ve İletici Antenler
  • Tutma kulbu
  • Taşıma Çantası
  • Kullanım Kılavuzu
  • Not: Yukarıda bulunan bilgiler üretici firma verilerdir.
  • Çalışma Frekansı : 0 – 9 kHz
  • Ekran : LED
  • Titreşimli Uyarı : Var
  • Pil Gereksinimi : AA Tipi

TRABZON Satılık Define Hazine Dedektörü, TUNCELİ Satılık Kaliteli Dedektör, ŞANLIURFA Satılık Sağlam Dedektör.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“GF-500 Alan Tarama” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim