MF 9700 Quınary Yer Altı Görüntüleme Cihazı

1.00

+ Free Shipping

MF 9700 Quınary Yer Altı görüntüleme cihazı toprak altındaki altın, metal hazineler, kalıntıların tespitlerini yapabilmektedir.MF 9700 Quınarygörüntülü toprak altı radarı değerli ve değersiz metallerin tespitinde oda, tünel, mahzen, mezar ve yapı araştırmalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan cihazdır.Satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

MF 9700 Quınary Yer Altı Görüntüleme Cihazı

MF 9700 QUINARY – 6 PROFESYONEL ARAMA SİSTEMİ

Maden ve yeraltı kaynaklarının tespiti ve keşfi için entegre arama sistemi arayan müşterilerimizin talebi üzerine, aynı zamanda özellikle engebeli ve dağlık arazide uğraşması ve arama yapılması zor olan hantal makinelere göre stabil ve başarılı çalışabilen yepyeni bir ürün.

Birkaç yıl süren, titizlikle yürütülen çalışmalar sonucu MWF grubu MF 9700 Quinary cihazını ortaya çıkardı. Birçok aşamadan geçen MF 9700, MWF grubunun en son modern teknolojiyi kullandığı ve bilimsel sistemler verileri test ettiği son derece teknolojik bir cihazdır.

Altın, metal hazineler, kalıntılar, yeraltı suları ve boşluk tespitinin yanı sıra hedeflerin konumlarının belirlenmesi ve noktalarının bulunması tam 6 arama sistemi ile desteklenmiştir.

Water finder dedektör, MF 9700 Quınary, görüntülü yer altı görüntüleme cihazı, alan taramalı görüntülü radar, mf 9700 quınary kullanım videosu,
Water finder dedektör, MF 9700 Quınary, görüntülü yer altı görüntüleme cihazı, alan taramalı görüntülü radar, mf 9700 quınary kullanım videosu,

Uzak mesafelerden hedefleri tespit etmek için bu cihaz uzun menzilli alan tarama sistemini destekler. Alan tarama sistemi ile yönelinen alandaki hedefin tespitinde iyonik sensör sistemi kullanılabilir. Yer altı sensör sistemi ile sesli olarak bilgi alınabilir. Ve son olarak Yer altı görüntüleme sistemi ile cihaz size hedef hakkında net bilgiler verebilir.

Tüm bunlar ve daha fazlası kanıtlanmış etkinliği ve geniş renkli HD ekranı ile tek bir cihazda mevcuttur. Gelişmiş akıllı programların kontrol sistemlerini görüntüler ve tespit ile ilgili tüm teknik bililere ulaşabilirsiniz.

 

MF 9700 QUINARY Genel Özellikler

Bu cihaz yer altı hedefleri hakkında size güvenilir ve eksiksiz sonuçlar veren en doğru ve en yeni çoklu tespit sistemleri ile çalışır.
Altın hazineler,metaller,tüm hedefler için araştırılmasında ve tespitinde uzmanlaşmıştır. Hedefler, türler ve derinlikler hakkında çoklu arama verileri içinde yerlerini belirler.
MF 9700 Quinary yazılımı çok gelişmiş bir teknoloji seviyesidir ve kullanıcıya tüm cihaz ayarlarının ve sistemlerinin hızlı ve kolay kontrolünü sağlar.
Ergonomik tasarım ve aerodinamik şekil, hızlı ve karmaşık olmayan sonuçlarda büyük rol oynayan hafiflik ve kullanım kolaylığı ile size arama ve tarama gücü verir.

Water finder mf 9700 Quınary, mf 9700 quınary kullanım videosu, mf 9700 quınary özellikleri, mf 9700 en iyi görüntüleme cihazı, water finder dedektör
Water finder mf 9700 Quınary, mf 9700 quınary kullanım videosu, mf 9700 quınary özellikleri, mf 9700 en iyi görüntüleme cihazı, water finder dedektör

TFT 4.3 inç HD renkli ekran kullanıcıya gece, gündüz fark etmeksizin kolay kullanım sağlar.
Akıllı ayarlar arayüzü, tüm fonksiyonlarda ve programlarda kolaylıkla esnek ve hızlı kontrol sağlar.
Cihazın genel ayarlar menüsü size sırasıyla; Gece ve gündüz için yeterince aydınlatma sağlayan ekran parlaklığı ayarı, güç tasarrufu için aydınlatma seviyesini azaltma imkanı verir.
Beş ses seviyesi size ses çıkışı üzerinde yeterli kontrol sağlamayı ve arama sonuçlarının seslerin yanı sıra titreşim modu veya sessiz mod görsel sonuçlara göre yeterliliği bildirir.
Dil Kontrolü: Zaten başka bir dile kaydedilmiş olan cihaz dilini değiştirmek için size kontrol imkanı verir.
Tespit ve keşif cihazlarında MWF’e özel akıllı işletim ve tespit sistemleri ile desteklenen cihaz akıllı arayüzü, güç tasarruf sistemi, akıllı şarj sistemi, çoklu dil seçeneği, bluetooth, fabrika ayarlarına geri dönme ve tüm ayarları kaydetme özellikleriyle dünyada bir ilk.
Kolay kullanılan arayüzü sayesinde kullanıcıya modlar arasında hızlı bir geçiş imkanı sağlar.
Kullanıcıya kolay bir şekilde pil durumu hakkında bilgi veren pil göstergeleri sayesinde doğru olarak pil durumunu kullanıcı takip edebilir.

Kablosuz bağlantı sistemi, beraberindeki arama sistemlerine bağlanarak kendisi tarafından keşfedilecek arama sistemine kablosuz görevler gönderen ve ayarlarını uzaktan kontrol edilebilen bir sistem sunar.
Tuş kontrol paneli, kromdan üretilmiş olup ayarlar ve kontrol sırasında hızlı bir kullanım sunar.

ANTALYA Satılık Metal Dedektörü, ARTVİN Satılık Yeraltı Tarama Radarı, AYDIN Satılık Dedektör Fiyatları.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“MF 9700 Quınary Yer Altı Görüntüleme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim