Satılık, Kiralık ve İkinci El Altın Arama Dedektörleri

BR Royal Analyzer Pro Yer Altı Görüntüleme Cihazı

1.00

BR Royal Analyzer Pro Yer Altı Görüntüleme Cihazı Amerrika ürünü olan royal analyzer toprak altı görüntüleme cihazı metalleri, mezarları ve boşlukları, tünelleri tespit edebildiği 32 metreden 35 metreye kadar derinliğe kadar ölçüm yapabilir.BR Royal Analyzer Yeraltındaki mineralleri, hazineleri ve boşlukları bulmak için en iyi metal dedektörüdür.Satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

Açıklama

BR Royal Analyzer Pro Yer Altı Görüntüleme Cihazı

Royal Analyzer Açıklama

Royal Analyzer Pro, yüksek standart Görüntüleme teknolojisine dayalı olarak tasarlanmış en iyi 3D dedektördür. 3D dedektör, 32 metre derinliğe kadar altın ve boşlukları mutlak doğrulukla algılar. Altın gibi hedef kurtarma için şimdiye kadar bilinen en iyi dedektördür.

Metal dedektörü, hedef konumu 18 metreden 35 metreye kadar derinlemesine ve doğru bir şekilde tarar. Gerçek zamanlı hedef görüntüleri yakalar ve aynısını ekranda oluşturur.

Bu Görüntüleme teknolojisi, hedef kurtarmanın en iyi yakalamalarını sağlamaya yardımcı olur. Yeraltındaki mineralleri, hazineleri ve boşlukları keşfetmek için en iyi metal dedektörü olarak kabul edilmiştir.

BR Royal Analyzer, yer altı görüntüleme cihazı, royal analyzer kullanım videosu, royal analyzer özellikleri, en iyi görüntülü ye altı radarı
BR Royal Analyzer, yer altı görüntüleme cihazı, royal analyzer kullanım videosu, royal analyzer özellikleri, en iyi görüntülü ye altı radarı

Royal Analyzer Pro Özellikleri

Tek bir cihazda altı keşif kontrol sistemi

Doğrudan ultrason sistemi – Kullanıcının serbestçe hareket etmesine ve cihazı kullanmasına olanak tanır. Sistem, yeryüzü katmanlarının görüntülerini tarar ve oluşturur ve bunu cihaz ekranında görüntüler.
3D Görüntüleme Sistemi – Yeraltındaki mezarları ve boşlukları belirlemek ve tespit etmek için. Cihaz, keşfedilen hedefin farklı açılardan görüntülerini, orijinallik içinde formuna ve derinliğine yakın olarak yakalar.
Canlı Grafik Sistemi
Metal Dedektör Sistemi – Mevcut hedeflerin yerini belirlemek için önce alanı taramak.
3D Depolama Sistemi – Taramaları cihazın dahili belleğinde saklamak için.
2D Görüntüleme Sistemi

Royal Analyzer yer altı radarı, br dedektör, amerika dedektör markası, BR royal analyzer kullanım videosu, royal analyzer özellikleri
Royal Analyzer yer altı radarı, br dedektör, amerika dedektör markası, BR royal analyzer kullanım videosu, royal analyzer özellikleri

Royal Analyzer Özellikler

Hedef keşfi : Yeraltındaki hedef bölgeleri, mineralleri, hazineleri ve boşlukları araştırır ve tarar.
Doğruluk: Grafiksel çizimler ve entegre sonuçları olan 2D, #d programları ile yüksek.
Taşınabilir ve kullanımı kolay.
Aksesuarlar: Kablosuz Kulaklıklar
Pil: 5 Volt ve yedi saate kadar pil yedekleme.
Derinlik Aralığı: 18m – 35mts
Garanti: 3 yıl
Yapım: ABD
Hedef bölgeleri ve gömülü hazineleri keşfetmenin dışında. Hedefin derinliğini ölçer, hedef pozisyonunun başlangıcını ve bitişini belirleyebilir. 18 metre derinlikte altınları, küçük gümüş parçalarını ve bronzları tespit edebilir. Metalleri, mezarları ve boşlukları, tünelleri tespit edebildiği 32 metreden 35 metreye kadar derinliğe kadar ölçüm yapabilir.

Bavul, cihazın güvenliği göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Tutucu bir ana ünite, pil, ekran, kablosuz kulaklık ve şarj cihazı içerir. Tüm bu parçalar düzgün çalışması için güvenli tutulmalıdır. Ana ünite fonksiyon tuşları aşağıdaki gibidir:

1. Tabletin Başlat düğmesi
2. Radar sensörlerini arama
3. Cihaz tutacağı
4. Kulaklık girişi
5. Cihaz açma/kapama düğmesi
6. Cihazın Başlat düğmesi
7. Geri düğmesi
8. Tamam düğmesi
9. Sıfırla düğmesi
10. Kontrol düğmesi

Marka

BR Dedektör

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“BR Royal Analyzer Pro Yer Altı Görüntüleme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim