Ajax Lota Alan Tarama Cihazı

1.00

+ Free Shipping

Ajax Lota alan tarama cihazı altın ve yer altına gömülü hazineleri tespit etmek için derinlik olarak 20 metreye ve mesafe olarak da 200 metreye kadar arama yapabilen Lota altın bulucu alan tarama dedektörü Ajax markasının en iyi ekranlı alan tarama cihazlarından biridir.Ajax Lota alan tarama yüksek kaliteli tasarımı, zorlu koşullarda kullanılmak için tasarlanmıştır.Satın aldığınız tüm alan tarama cihazları,görüntülü yer altı radarları ve dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

Ajax Lota Alan Tarama Cihazı

Ajax Lota Alan Tarama Cihazı Uzun mesafelerden hazineleri tespit etmek için entegre bir sistem ve yüksek tekniklerle …Uzun menzilli sabit sistem detektörleriyle en iyi tespit standartlarını sağlamak üzere AJAX, dedektör teknolojisi için LOTA cihazını üretmiştir. İyonik tespit sistemleri ve cihazları arasındaki en iyi ve en gelişmiş cihazdır.

Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garantilidir.

Ajax Lota alan tarama, lota alan tarama fiyatı, lota kullanım videosu, lota alan tarama özellikleri
Ajax Lota alan tarama, lota alan tarama fiyatı, lota kullanım videosu, lota alan tarama özellikleri

Ajax Lota Alan Tarama Cihazı Açıklama

• IOTA, yüksek doğruluk oranı ile tespit edilen hedefin derinliğini belirlemenizi sağlayan hedef noktasının etrafındaki entegre ve net verilerle başarılı bir hazine taraması başlatmak için size birçok fonksiyon sunmaktadır.
• Sonuç arayüzü ve interaktif göstergeler, hedefi %100’ kadar bir kesinlikle belirlemenizi ve kazma işlemine geçmeden önce size net bir referans sağlayacak olan tespit edilen hedefin ebadını veya tahmini kütlesini bilmenizi sağlar.
• Bu cihaz, altın ve yeraltına gömülü hazineleri tespit etmek için derinlik olarak 20 metreye ve mesafe olarak da 200 metreye kadar arama yapabilen iyonik tespit sistemine dayanmaktadır. Bu cihazı, arabanızın içinde kullanabilirsiniz çünkü sonuçları referans olarak kaydetme olanağı ile birlikte hedef yerlerini belirlemede büyük bir kapasiteye ve hızlı cevap süresine sahiptir.

Ajax Lota Alan Tarama Özellikleri:

LOTA, uzun menzilli iyonik sistemi sayesinde uzun mesafelerden hedefleri belirleyebilme özelliğine sahiptir.
Keşiflerinizi kolay şekilde tamamlamanızı sağlayan güç ve güveni size sağlayan modern ve eşsiz tasarımı, tespit sırasında rahatlık sağlar, hafiftir ve kullanımı kolaydır.
Bu cihaz, herhangi bir harici parça kullanılmaksızın tespit teknikleri için Ajax fabrikası ile tüm parçaları ve bileşenleriyle birlikte yapılmış ve tasarlanmıştır. Bu da cihazın yüksek bir performansa, güvenirliğe ve kaliteye sahip olmasını sağlamıştır.

Yüksek kaliteli tasarımı, zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve çevreden gelen seslere karşı dirençlidir.
Sonuçların ve ayarların gösterildiği 5 inç ebadındaki renkli ekran, kullanıcının cihazın ayarlarının tümünü kontrol etmesini ve aramanın sonuçlarını ve özelliklerini görmesini sağlar.

Lota alan tarama cihazı, ekranlı alan tarama dedektörü, uzun menzilli alan tarama, en iyi uygun fiyatlı alan tarama
Lota alan tarama cihazı, ekranlı alan tarama dedektörü, uzun menzilli alan tarama, en iyi uygun fiyatlı alan tarama

 

İdeal arayüzler ve programlar, size hassas kontrol olanağı ve arama sırasında cihazın kolay kullanımını sağlar.
Cihazın içinde yer alan ana batarya bir taşıma kulpuna sahiptir, açılıp kapanabilir; bu da bataryanın zarar görmesi durumunda cihazın ana mahfazasını açmaksızın bataryanın değiştirilmesini sağlar.
Ana güç, cihazın maksimum ses seviyesinde ve arka plan aydınlatmasında 5 saat kesintisiz çalışmasını sağlar.
Kulaklık çıkışı, arama sonuçlarını net olarak duymanızı sağlar ve rahatlıkla ayırt edilir ve ses sonuçları MP3 veya DALGA şeklinde çeşitli şekillerde incelenebilir.

Şarj çıkışı, yüksek performans ve düzgün şarj için bataryanın hızlı ve düzgün bir şekilde şarj olmasını sağlar.
Çoklu görevlere sahip arama sistemlerinin giriş soketi ile çalışmak istediğiniz sistemi seçebilirsiniz; arama sensörünü çaba veya zaman harcamaksızın sökmek ve takmak için mekanik bir mekanizmaya sahiptir.
Kontrol tuşları arayüzü, anti-şok ve nem göstergesi için butonlar bulunmaktadır; bu da program ve cihazın ayarları üzerinde size tam kontrol sağlar.

Ajax Lota Ürün sistemleri
İyonik Uzun Menzilli sistemi

• İyonik sistemimizde gerçekleştirilen kapsamlı araştırma ve çalışmaların ardından altın, bronz, bakır ve platin gibi yeraltına gömülü değerli metallerin iyonlarını (elektrik atomları) hızlı bir şekilde tespit etmeyi sağlayan çok yüksek seviyeli bir uzun menzil (iyonik sistem) ürettik ve geliştirdik.

• Bu sistem, kullanıcının sistemi ayarlamasını ve hedefin yerini profesyonel şekilde belirleyen garantili sonuçları elde etmek üzere zemin dengesini sağlamasını sağlayan gelişmiş bir arama ve ayar arayüzü ile özel elektronik işlem sistemleriyle çalışmaktadır.

• Ekranda sinyal gücünü gösteren interaktif sonuçlar görüntülenir ve hedefi tam olarak belirlemek üzere sistem göstergesiyle hedef yerine yaklaşıldığında katlanarak artar.

• Sinyal ile senkronize olan interaktif sesler ve sinyal gücü etkileşime geçtiklerinde hedefe ve ebadına göre katlanarak artar.

• Bu sistem, iyonik yol seviyelerinin yansıtıcı etkilerinin güç tespitine dayanarak tespit edilen hedefin derinliğini belirlemek üzere akıllı bir program içermektedir.

• Bu sistemdeki ana tespit faktörü, yüksek hassasiyetli, çoklu görev yapabilme özelliğine sahip ve yüksek standartlarda entegre bir elektronik devre içeren fonksiyonel ünitedir (High Gain Anten); sinyal alma ve göndermede ve sinyali işlemek üzere cihazda bulunan ana karta aktarılmasında multi-karakteristik fonksiyonlar kullanılır ve sonuçlar ekranda görüntülenir ve bu ünite, tüm toprak şartlarıyla ve özellikleriyle başa çıkabilecek en son yollarla korunmaktadır.

Maksimum derinlik 20 metre, Hedefin derinliği, tespit edilen hedefin derinlik ölçümü özelliği ile derinlik .
Uzun Mesafe 200 metreye kadar tespit yapabilir.
Hedefler Değerli metallerin iyonik alanları: altın, gümüş, bronz, platin, bakır.
Frekans tespiti85 MHz.
Ses efektleri Evet, bu sistem ayrıca isteğe bağlı akustik ve titreşim efektleri verir.
Dijital Göstergeler Evet, interaktif göstergelere sahiptir.
Cihaz Bakiyesi Garantili sonuçlar elde etmek için manüel olarak.

Ajax lota fiyatı, lota alan tarama cihazı, en iyi alan tarama cihazı, ikinci el alan tarama dedektörü
Ajax lota fiyatı, lota alan tarama cihazı, en iyi alan tarama cihazı, ikinci el alan tarama dedektörü

Ajax Lota Teknik özellikler

 • Araştırma Prensibi Gömüler ve değerli metaller için iyonik alanların tespit sistemi
 • Çalışma Prensibi Verileri ve dijital sinyalleri işler ve bunları görsel ve sesli sonuçlara dönüştürür
 • İşlem tipi Çok işlemli
 • İşlemci32 Pit MİKRO KONTROLÖR
 • EkranTFT renkli ekran 800 x 480WVGA size, 16-bit color depth
 • Ana batarya7.4 volts, 3300 mA
 • Güç tüketimi Ortalama tüketim 400 mA
 • Ana Bataryanın Çalıma Süresi(5 saatler) Ekran parlaklığı ayarları, ses seviyeleri ve oynatma modunda olan diğer fonksiyonlarla ilgili olarak değişebilir.
 • Elektrikli Şarj AletiGüç kaynağı/güç girişi 240-100 V AC, güç çıkışı 15 V 1.2A
 • Depolama kapasitesi1 GB / 999 taramaya kadar depolayabilir.
 • SesYüksek kaliteli sesler, 32 KBIT/S, MP3
 • Sesli bildirimler Evet, tüm fonksiyonlarda ses seviyelerinin tam kontrolü yapılabilir.
 • Titreşimli Uyarı Evet,(opsiyonel)
 • Bluetooth Hayır, mevcut değil.
 • Diller Evet, çok dilli, 8 dil seçeneğine sahip
 • Tarih ve saat Evet
 • Şifre Evet, sıfırlanabilir veya iptal edilebilir şifre
 • Boyutlar 49X21X15 cm
 • Gerçek boyutlar 54x50x20 cm
 • Torba ile birlikte tam ağırlığı3.3 kg
 • Kurulum için ağırlık1 kg
 • Çalışma sıcaklığı10° C –> 80° C
 • Depolama sıcaklığı10° C –> 80° C
 • Nem%100 nemde depolanabilir ve kullanılabilir.

Ürün işlevleri
Cihazın ana menüsünde cihazın tüm fonksiyonlarını kontrol etmek için bir dizi fonksiyon ve ayar bulunmaktadır:

1- Algılama sistemleri: Altın, hazine ve yer altındaki gömüleri tespit etmek için çok görevli ve özelleştirilmiş sistemler. Direkt olarak kullanmaya başlamak için ana menüde bulunan sistemlerden herhangi birini seçebilirsiniz.

2- Dil ayarları: Ürünlerimiz, dünya çapında en iyi dedektörler olarak bilinmektedir bu yüzden kullanıcıları desteklemek için birçok dil mevcuttur. Cihazda 8 temel dil bulunmaktadır: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, İtalyanca, Türkçe ve Arapça.

3- Saat ve tarih ayarları: Saat ve telefon gibi bazı kişisel eşyalar, tespit sistemlerini genelde etkiler, bu yüzden yanınızda bunları taşıyamazsınız ve arama yaptığınız süre boyunca saat ve tarihle ilgili bilgi sahibi olamazsınız. Biz de ekranın üst tarafında bulunan ve bulunduğunuz yerdeki saate göre ayarlayabileceğiniz dijital saatleri ürünlerimize ekledik. Tarihin de yer veya hedeflerin sonuçlarını kaydetmek gibi birçok işlevi bulunmaktadır; herhangi bir taramanın saati ve tarihini kaydedilmiş aramalarınızın kronolojisini görmek için kaydedebilirsiniz.

4- Ekran: Birçok ekran seçeneği bulunmaktadır:
Bir: Ekran parlaklığının kontrolü; kullanıcının ihtiyacına göre parlaklık ayarı için birçok seviye bulunmaktadır.
İki: Ekranını kaydetme modunun kontrolü; batarya süresini uzatmak için enerjiden tasarruf etmeye yarayan tasarruf modunu ayarlamak için birçok seçenek bulunmaktadır.

5- Ses Ayarları: Bu ayar, cihazın sesini kontrol etmenizi sağlar
Bir: Cihazın alarm ve bildirim seslerini genel olarak kontrol edin.
İki: Klavye sesini kullanıcı istediği gibi kontrol eder.
Üç: Arama seslerinin seviyelerini, yani hedefler bulunduğunda duyulan ses sonuçlarını kontrol edin.

6- Güç: Bu arayüz, bataryanın güç seviyesini gösterir ve güç kaydetme modunu kontrol eder ve cihazın ana bataryasıyla çalışması için kullanıcıya daha fazla enerji sağlamak üzere otomatik modu açmak için bu modu etkinleştirir.

7- Depolama: Cihazın hafızasına kaydedilen tüm taramaları görüntüler veya herhangi bri taramayı siler; depolama kapasitesi 999 taramaya kadar çıkmaktadır. Tüm özellikleri, ayarları ve sonuçları ile birlikte bu cihaza bağlı tüm sistemlerde sonuç kaydetme sistemi mevcuttur.

8- Bilgi: Bu arayüz, cihaz bilgilerini ve versiyonlarını ve cihaz için toplam çalışma saatini gösterir.

9- Koruma: Bu arayüz, cihaz üzerinde kendi şifrenizi ayarlamanızı sağlar. Cihaz listesine yalnızca şifrenizi girerek erişebilirsiniz.

10- Yapılandırma: Bu seçenek, cihazı tüm veri ve ayarların silindiği fabrika ayarlarına döndürmenizi sağlar.

Ajax Lota Ürünün temel özellikleri

1- Güç tuşu: Dahili elektrik sistemini kapattıktan sonra hızlı bir şekilde yeniden başlatmaya devam ederken, güç tasarrufu modu ve kaçaksız sistemi olan hızlı açma / kapama tuşu.
2- Geri tuşu: ayarlanan veya ayarlanmakta olan menülere veya ayarlara geri döner veya önceki uzantıya veya arayüze geri dönmek için arayüzden veya sistemden çıkmak için kullanılır.
3- Yön tuşları: Programlar, ayarlar ve sistemler arasında farklı yönlerde, yukarı, aşağı, sağa ve sola doğru hareket etmenizi sağlar.
4- Onaylama tuşu(OK): görevler ve seçim ayarları ve önceden ayarlanan veya seçilen sistemler için doğrulama tuşudur.
5- Ayar tuşu Sizi derhal ve hızlı şekilde sistem ayar arayüzüne götüren ve direkt olarak bir önceki işleme geri dönen ayarların hızlı bir özetidir.

Ajax Lota Alan Tarama Aksesuar ve parçaları:

 • Paket
 • Ana ünite
 • Araba şarj cihazı
 • Kulaklık
 • Pil takımı
 • Güç adaptörü
 • Yüksek kazançlı anten
 • Kutu

EDİRNE Satılık Metal Define Dedektörü, ELAZIĞ Satılık Dedektör Fiyatları, ERZİNCAN Satılık Dedektör İlanları.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ajax Lota Alan Tarama Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart