3D Phoenix Yer Altı Görüntüleme Cihazı

1.00

+ Free Shipping

3D Phoenix yer altı görüntüleme cihazı yer altı görüntüleme teknolojisine sahip bir 3D yer altı görüntüleme cihazıdır.Hazine arama, arkeolojik kazı ve tüneller, odalar gibi yer altı boşluklarının tespiti için kullanılabilen çok amaçlı bir cihazdır.Satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir.Uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

3D Phoenix Yer Altı Görüntüleme Cihazı

3d Phoenix

Phoenix metal dedektörü, çok büyük derinliklerde eski hazinelerin ve gömülerin bulunmasında ve tespitinde daha hızlı ve daha doğru sonuçlar sağlayan tamamen yeni bir yer altı görüntüleme teknolojisine sahip bir 3D yer altı görüntüleme cihazıdır.

Mega Detection şirketi, Phoenix 3D yer altı görüntüleme cihazı aracılığıyla, antika ve altın hazineleri arayan profesyonel araştırmacılar ve hazine avcıları için uygun 3 arama sistemine sahip etkili bir profesyonel cihaz sağlar.

Phoenix, tarama verilerini görsel olarak analiz etmek için tüm araçları sağlayan güçlü analiz uygulaması “Multi Visual Analyzer” aracılığıyla 3D yer altı görüntülemenin sonuçlarını doğrudan cihaz ekranında veya bir Android tablet aracılığıyla görüntüleyerek zengin bir görsel kullanıcı deneyimi sağlar.

Diğer taraftan profesyonellere yönelik bir cihaz olmasına rağmen, ayarları ve çeşitli tarama seçeneklerini ayarlama sürecini kolaylaştırmak için özenle tasarlanmış çok dilli modern yazılım programı sayesinde cihazın kullanımı kolaylaşmıştır.

3D Phoenix Özellikler

Phoenix, benzersiz ve yeni yer altı görüntüleme teknolojisine sahip Güçlü bir 3D yer altı görüntüleme cihazıdır.

Hazine arama, arkeolojik kazı ve tüneller, odalar gibi yer altı boşluklarının tespiti için kullanılabilen çok amaçlı bir cihazdır.

Farklı hazine arama uygulamaları ve metal algılama amaçlarına uygun 3 arama sistemi.

Daha fazla kapsama alanı ve daha hızlı tarama imkanı sunan benzersiz 3d yer altı görüntüleme

Phoenix, uzun süreli kullanım ve zemin taramasına uygun pratik modern bir tasarıma sahiptir.

Yeniden şarj edilebilir harici lityum iyon pillerle çalıştırılması, uzun süre çalışmayı sağlar.

Mega dedektör, 3d phoenix dedektör, 3d phoenix dedektör fiyatı, phoenix kullanım videosu, 3d phoenix dedektör özellikleri
Mega dedektör, 3d phoenix dedektör, 3d phoenix dedektör fiyatı, phoenix kullanım videosu, 3d phoenix dedektör özellikleri

3D Phoenix Arama Sistemleri

3D Yer Altı Görüntüleme

Canlı Yayın Arama

Pinpointer

3D Yer Altı Görüntüleme Sistemi

Phoenix cihazında tespit için en güçlü sistem olan 3D zemin tarama sistemi, Multi Ground Scanner veya kısaca M.G.S adı verilen tarayıcı probuna dahil edilen yeni bir teknoloji ile geliştirilmiştir.

Benzersiz tasarımı ve birden fazla sensörlü geniş yüzeyi ile M.G.S, daha kısa sürede ancak daha doğru sonuçlarla daha geniş alanın kapsama ve taranmasını sağlar.

3D zemin tarama sistemi, M.G.S’den elde edilen tarama verilerini, cihaz ekranında 2D görselleştirme olarak veya Multi Visual Analyzer uygulamasıyla birlikte verilen Android Tablet üzerinde 3D grafik sunumu olarak görüntüler ile inceleme yapabilirsiniz.

Ana menüden sistemi seçtikten sonra, cihaz programı kullanıcının tarama sonuçlarının nasıl görüntüleneceğini seçmesine izin verir. İki seçenek vardır:
1 – Cihaz

Bu seçenek seçilirse, kullanıcının cihaz LCD ekranını kullanarak 3D zemin tarama işlemini tamamlamasını sağlar, çünkü sonuçlar doğrudan ekranda görüntülenecektir, bundan önce kullanıcının aşağıdaki seçenekleri içeren zemin tarama ayarlarını ayarlaması gerekir:

Mod
Bu seçenek, zemin taraması yapma yöntemini tanımlar, yani ölçümlerin her tarama noktasında nasıl kaydedileceği anlamına gelir.
Burada iki mod var:

Manuel: Manuel modda, cihazın ana ünitesindeki kırmızı buton kullanılarak kullanıcı tarafından manuel olarak gerçekleştirilen tarama ölçümünün kaydı.

Otomatik: Bu modda cihaz, ölçüm noktalarının otomatik olarak alınmasından sorumludur
Zemin
Zemin taraması yaparken kullanıcının hareket yolunun şeklini ifade eder, iki tür vardır:

Tek Yön: Bu durumda, tarama noktaları her bir tarama çizgisine tek yönde kaydedilir. Başka bir deyişle, ölçüm kaydının yönü her bir tarama çizgisinde belirli bir yöndedir. Örneğin, güneyden kuzeye doğru başlayıp, her çizgi için bu, tarama çizgilerinin başlangıç noktalarının aynı tarafta olduğu anlamına gelir.

Zig Zag: Burada, iki ardışık tarama çizgisinde kaydedilen ölçümlerin yönü zıt yöndedir, yani iki ardışık tarama çizgisinin başlangıç noktaları zıt taraflardadır.

Boyut
Hücrelerden oluşan, her bir tarama çizgisindeki tarama çizgileri ve noktalarının sayısı ile ilgili sanal tarama ızgarasının boyutlarıdır.

Aşağıdaki iki değeri içerir:

Genişlik: kılavuzdaki sütunların genişliği veya sayısıdır, tarama satırı sayısıyla aynıdır.

Yükseklik: Kılavuzdaki satırların yüksekliği veya sayısıdır, tarama noktalarının sayısına eşittir.

Başlangıç Noktası
Önceden tanımlanmış alan içinde zemin taraması için başlangıç noktasıdır ve aşağıdaki iki seçenekten biri seçilebilir:

Sol: bu durumda tarama işlemi tarama alanının sol alt köşesinden başlar.

Sağ: zemin taraması, alanın sağ alt köşesinden başlayacaktır.

Önceden açıklanan zemin tarama ayarlarını yaptıktan sonra, Tarama sekmesi, taramaya başlamak için bir düğme ile seçilen ayarları özetler ve kullanıcı, tarama işlemini gerçekten başlatmak ve sonuçları kaydetmek için Tamam düğmesine basabilir.

Tarama işlemi sırasında, her tarama noktasındaki ölçüm, hücrelerin satır ve sütunlarından oluşan 2D ızgara olarak görsel olarak ekranda gösterilecek ve her tarama noktası, MGS’nin üzerine geldiği hedefin türüne bağlı olarak belirli renklerde 4 alt hücreli hücre olarak sunulacaktır.

Aşağıdaki tablo, her bir renk için hedef türünü göstermektedir:

Yeşil Açık Mavi Mavi Sarı Kırmızı
Normal Zemin Küçük Boşluk Boşluk Metal Nesneler Altın

Izgaranın yanında ekranın sol tarafında sunulan birçok değer vardır:

– Geçerli X: mevcut tarama satır numarasını veya geçerli sütun numarasını ızgarada gösterir.

– Geçerli Y: mevcut tarama noktasını veya mevcut satır numarasını kılavuzda gösterir.

– Değer: geçerli tarama noktasındaki ölçümle ilgili sayısal bir değer.

2-Tablet

Kullanıcı cihaz ekranında bu seçeneği seçtiyse, önce cihaz ile tablet arasında kablosuz bağlantı kurmalı, birlikte verilen Android tablette 3D zemin taramasına devam etmelidir.

Bu durumda, kullanıcı daha önce açıklandığı gibi aynı zemin tarama ayarlarını seçer, ancak Multi Visual Analyzer uygulamasında ve uygulama içinde olduğu gibi 3D grafikler olarak görselleştirilmiş zemin tarama verileri.

Multi Visual Analyzer uygulaması herhangi bir Android tablete veya akıllı telefona kurulabilir, 12 dilde mevcut basit bir grafik arayüze sahiptir, MGS’den gerçek zamanlı olarak aktarılan zemin tarama ve tarama verilerinin ayarlarını farklı 3D grafikler olarak sunmak için kullanılır.

Multi Visual Analyzer uygulaması, farklı görünüm alanlarından verileri görüntülemek için bir dizi araç ve belirli hedefin yerini ve derinliğini görsel olarak bilmek için araçlar ve belirli hedef türlerine göre sonuçları filtreleyebilir.

3d phoenix dedektör, 3d phoenix fiyatı, maga dedektör, 3d phoenix kullanım videosu, 3d phoenix altın dedektörü
3d phoenix dedektör, 3d phoenix fiyatı, maga dedektör, 3d phoenix kullanım videosu, 3d phoenix altın dedektörü

Canlı Yayın Arama

Canlı yayın arama sistemi, zeminin canlı gerçek zamanlı taraması ve ölçümün ekranda veya isteğe bağlı olarak Multi Visual Analyzer aracılığıyla tablette doğrudan görselleştirilmesi ile güçlü bir zemin tarama modudur.

Bu sistemdeki tarama işlemi, bir Dikey Yüksek Sinyal Alıcı-Verici (VST) probu, demir içeren metaller, demir dışı metaller ve tüneller veya oyuklar gibi boşluklar dahil olmak üzere farklı hedef türlerini tespit etmek için derin canlı tarama yapmak için benzersiz teknolojiye sahip yeni bir prob tarafından gerçekleştirilir.

V.S.T Phoenix ana ünitesinin önüne monte edilmiştir ve dikey olmalıdır, tarama işlemi sırasında her zaman yere dik olmalıdır.

Probun sonunda, hedef tipine göre tarama işlemi sırasında renkleri değişen bir dizi ışıklı LED içeren iki tarafı olan dört taraflı bir koni vardır.

Örneğin: Bir kullanıcı V.S.T probunu altın bir nesnenin üzerinde hareket ettirdiğinde, altın bir madeni para yattığı zaman, LED’ler kırmızı renkte yanar, V.S.T bir boşluktan geçtiğinde mavi renkte yanar.

Ana menüden Canlı Akış sistemini seçtikten sonra, ekran, önce VST probunu kalibre etmek için bir ekran görüntüler, ardından doğrudan, benzer şekilde hedef türüne göre VST tarafından yapılan tarama sırasında değişen sürekli bir renk akışını görüntüleyen canlı akış ekranına geçer. LED’ler için açıklandığı gibi, ekranın sağında görüntülenen hedefin sayısal bir değeri, burada kullanıcı akışın hızını değiştirebilir.

Örnek: Değerli bir metal sinyali yakalandığında renk Kırmızı ve normal zemin için yeşildir.

Kullanıcı ayrıca Multi Visual Analyzer aracılığıyla tablette canlı akış görselleştirmesini görüntüleyebilir, bu durumda cihazı ve tableti Bluetooth ile bağlamalı ve uygulama içinden Canlı Akışı seçmelidir.

Multi Visual Analyzer uygulaması, V.S.T’den alınan tarama verilerinin değişen renkli akışını, burada da aynı şekilde hedef türle ilgili renkleri görüntüleyecektir.

Pinpointer Sistemi

Pin Pointer sistemi, potansiyel bir hedefi doğru bir şekilde bulmak için genellikle kazıdan sonra kullanılan bir sistemdir.

Tarama işlemi burada ayrıca bir V.S.T probu aracılığıyla ve probun yere de dik olması gereken canlı yayın sistemine benzer şekilde gerçekleştirilir.

Metal bir hedef veya boşluğun varlığını, gömülü metal veya boşluğun bulunduğu konumun sesli geri bildirim yoluyla veya ekranda 2D çubuk grafik olarak görselleştirme yoluyla hassas bir şekilde belirlenmesi ile belirlemek için kullanılır.

Sonuç ekranında, kullanıcının ayarlayabileceği birçok ayar vardır:

Hassasiyet
Hassasiyet değeri, yakalanan sinyalin hassasiyetini V.S.T probu aracılığıyla ayarlamakla ilgilidir, bu değere göre sinyallerin görsel temsili ve ses çıkışının tonu değişir.

Kalibrasyon
Kullanıcı, istediği zaman zemin tipine ve zemin durumuna göre sensör hassasiyetini kalibre etmek için bu seçeneği kullanabilir.

Reset
Bu seçenek kalibrasyon sürecini varsayılan değerine sıfırlar.
Cihaz ekranında alınan sinyallerin görsel temsili bir 2D çubuk grafiktir.

Örneğin bronz heykel gibi metalik hedef sinyalleri söz konusu olduğunda, çubuk grafik, maksimum değerlerde ortada yeşilden kırmızıya derecelendirilmiş renkler ile farklı uzunlukta yukarı bakan çubuklardan oluşur ve ardından yeşile doğru derecelendirilir.

Alınan sinyaller – tünel gibi – boşluklar içinse, aşağıya bakan, farklı uzunlukta, ortada yeşilden koyu maviye maksimum değerlerde değişen ve ardından daha düşük değerlerde yeşile doğru derecelendirilen çubuklardan yapılacaktır.

Modern Yazılım Programı

Phoenix yazılım programının kullanıcı arayüzü, kullanıcı arayüzü tasarımı ve kullanıcı deneyimi (UX) kılavuzlarındaki en son gelişmelere göre görsel olarak tasarlanmıştır.

Yazılım programı, kullanıcıya zengin bir görsel deneyim ve zemin taraması ayarlarını yapmanın ve bir dizi araçla sonuçları görsel olarak ekranda görmenin kolay bir yolunu sunar.

Arama Sistemi Ekranı

Kullanıcının, kontrol panelindeki düğmeler aracılığıyla listeden arama sistemi simgesini seçerek arama sistemini seçmesine olanak tanır.

Kullanıcı mevcut 3 arama sistemi arasından seçim yapabilir ve seçilen sistemi kullanmaya başlamak için OK düğmesine basabilir.

Dil Seçenekleri

Dünyanın dört bir yanındaki tüm potansiyel müşteriler için bir Phoenix 3D Ground Scanner sağlamak için, cihazın yazılım programı, dünyada en çok konuşulan ve kullanılan diller dahil olmak üzere birçok uluslararası dilde mevcuttur.

Kullanıcı arayüzü dili, cihazın ayarlarından kolayca değiştirilebilir ve kullanıcı, dünyanın çoğu ülkesini kapsayacak şekilde 12 uluslararası dil arasından seçim yapabilir.

Desteklenen Diller ;

-Almanca -Fransızca -İngilizce -İspanyolca -Rusya -İtalyanca -Arapça -İbranice -Farsça -Türkçe -Urduca -Çince

Tarih ve Zaman Ayarları

Phoenix kullanıcısı için kullanışlı özelliklerden biri, tarih ve saati gerçek tarih ve saate uyacak şekilde ayarlama yeteneğidir ve cihaz, kapatılsa bile bu değerleri korur.

Cihaz, kullanıcının özellikle arama yaparken metal taşımaması gerektiğini bilerek, kullanıcının tarlalarda arama yaptığı zamanı bilmesini sağlamak için ekranın sağ üst köşesinde sürekli görünen ve o anki saati içeren dijital bir saat görüntüler. Manyetik sinyallerden etkilenmemek için kol saati veya cep telefonu gibi nesneler bulundurulmamalıdır.

Ekran ayarları

Bu ekranda kullanıcı, cihazın ekranıyla ilgili bazı yararlı ayarları kontrol edebilir :

Enerji Koruma Modu
Etkinleştirilmesi durumunda cihazın ekranı kapatması gereken zamanın değeri ayarlanabilir (herhangi bir tuşa bir süre basılmaması durumunda) ve bu, pil gücünün daha uzun süre saklanmasını sağlar. kullanın.
Ekran Parlaklığı
Ekran parlaklık değeri, kullanıcının gündüz veya gece zamanına ve sisli veya yağmurlu günler gibi hava koşullarına göre belirli bir değer dahilinde kontrol edilebilir.

Güç

Cihaz kullanımı sırasında pilin gücünden ve enerjisinden tasarruf etmek için bu seçeneği kullanın.

Bu seçeneği kullanarak, pil ömrü süresi en azından% 50 artacaktır ve bu, arama sisteminin türüne ve bağlı sensörün türüne bağlıdır.

Tarama Dosyaları

Taramaları gerçekleştirirken, kullanıcı, tarama işleminin mevcut değerlerini cihazın belleğinde depolanan dosyalara kaydedebilir.

Kullanıcı, basit bir arayüz aracılığıyla, önceden kaydedilmiş tüm dosyaları gözden geçirebilir ve saklanan sonuçları görüntülemek için bunları açabilir veya önceden kaydedilmiş bir dosya, gelecekteki aramalar için bellekte yer kazanmak için silinebilir.

Reset

Burada kullanıcı aşağıdaki seçenekleri ayarlayabilir
Ayarları Sıfırla: önceden kaydedilmiş tarama dosyalarını silmeden genel ayarları sıfırlayın.
Fabrika Ayarları: Kaydedilen dosyaları silerken fabrika değerlerine (cihazı fabrikadan satın alırkenki değerler) sıfırlayın
Hafızayı Temizle: Cihazın hafızasını kayıtlı tüm dosyalardan boşaltmak için hafızayı temizleyin.

3D Phonex Cihaz Özellikleri

Bu ekran, aşağıdaki cihaz bilgilerini görüntüler:

 • Cihaz versiyonu
 • Yazılım versiyonu
 • Cihaz modeli
 • Seri Numarası
 • Üretici Ülke
 • QR kodu: kullanıcı, üretici web sitesi dahil olmak üzere cihaz hakkında faydalı bilgiler almak için bu kodu okuyabilir

3D Phoenix Paket İçeriği

 • Sistem Kutusu
 • Çoklu Yer altı görüntüleyici
 • Dikey yüksek sinyal alıcı-verici
 • MGS bağlayıcı
 • Kolçak ve şaftlar
 • Lityum İyon batarya
 • Kulaklık

Not : Yukarıda bulunan bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

KİLİS Satılık Dedektör, OSMANİYE Satılık Dedektör İlanları, DÜZCE Satılık Dedektör Firmaları.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“3D Phoenix Yer Altı Görüntüleme Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart