XP Altın Eleme Pro Altın Eleme Seti

1.00

+ Free Shipping

XP Altın Eleme Pro altın eleme seti altın buluntularınızı toplamanıza, elemenize ve depolamanıza yardımcı olacak aksesuarlardan oluşur.Xp altın eleme seti  altını olabildiğince verimli bir şekilde toplamak ve en iyi sonuçları almak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır.

XP Altın Eleme Pro Altın Eleme Seti

XP Metal Dedektörleri için özel olarak üretilen bu yepyeni altın kaydırma kiti Julien Lamarque (2019 Avrupa Altın Araştırmacılar Kupası’nın galibi) ile ortaklaşa bir proje olarak geliştirildi ve üretildi.
Piyasadaki en iyi altın eleme kitleri titizlikle incelenerek birkaç ay araştırma ve geliştirme çalışması sunucu çıkmıştır.
Altın üzerinde en iyi kontrastı elde etmek için mükemmel renk tespit edilmiş, maksimum verimlilik için özel açılar verilmiş, plastik ve üzerindeki yılan derisi deseni altın eleme performansını en üst seviyeye çıkarmış ve uzun süre kullanım için hafif ve dayanıklı olarak imal edilmiştir.

XP Altın eleme, altın eleme seti fiyatı, xp altın eleme özellikleri, xp dedektör
XP Altın eleme, altın eleme seti fiyatı, xp altın eleme özellikleri, xp dedektör

XP ALTIN ELEME PRO (PREMIUM) SETİ (Altın Yıkama Tavası/Leğeni):

Nehir kenarlarında topraktan çıkan ufak, bazen toz şeklinde olan altınları taştan, topraktan elemek için (ortaya çıkarmak için) kullanılan elek.

Bu XP başlangıç ​​altın eleme seti, altın buluntularınızı toplamanıza, elemenize ve depolamanıza yardımcı olacak bir dizi aksesuardan oluşur:

XP ALTIN ELEME PRO (PREMIUM) SETİ  PAKET İÇERİĞİ:

– XP Gold Pan (Tava/Leğen) – 37cm

– XP Gold Pan (Tava/Leğen) – 27cm

Özel tasarımı, geniş kapasitesi, geniş düz tabanı ve 4 kaydırma bölgesi ile çok yönlü, hızlı ve doğru bir altın toplama olanağı sunar.

Tava tasarımı, altını olabildiğince verimli bir şekilde toplamak ve en iyi sonuçları almak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tamamen yeni “Yılan Derisi” yüzeyi sayesinde altın pulları tutarken suyun geçmesine izin verir.

– XP Gold Classifier (37 cm Elek – 10 mm Gözenekli)

– XP Gold Classifier (37 cm Elek – 5 mm Gözenekli)

10 mm gözenekli elek sayesinde, büyük kayaları ve taşları hızlı bir şekilde elemeye yardımcı olur ve sadece altın içerebilecek malzemeleri bırakır.

5 mm gözenekli elek sayesinde ise, 10 mm lik elekten geçen çakılların ayıklanması ve Gold Pan da altın parçacıklarının daha rahat bir şekilde ayıklanması sağlanır.

XP plastik eleği tasarımı sayesinde piyasadaki en güçlü ve kullanışlı eleğidir.

– Plastik Pipet

– 2 adet Mini Tüp

– Büyüteç

– Vakkum Şişesinden (150 ml) oluşur.

xp-altın-eleme-set, xp altın eleme fiyatları, xp altın dedektörü, xp dedektör fiyatları
xp-altın-eleme-set, xp altın eleme fiyatları, xp altın dedektörü, xp dedektör fiyatları

Sluice Box ta yani Savakta toplanan kum, çakıl, taş, altın ve benzeri parçalar veya akarsu ve dere kenarlarında kürek yardımıyla aldığınız kum ve topraklar Altın Eleme Tavasına (Gold Pan) dökülür ve su yardımı ile altına nazaran çok daha hafif olan kum, çakıl, taş ve benzeri parçalar atılarak sadece dip kısmında altın toz, zerrecik veya taneciklerinin kalması sağlanır. Buna Panlama adı verilir.Bu kapsamlı arama kiti; dere, nehir ve akarsularda doğal altınları aramakta kullanılacak tüm ekipmanları bir arada sizlere sunuyor.

Kullanılan malzeme kalitesi, yılların bilgi ve birikimi ile belli bir matematiğe dayanılarak üretilen bu ürünler tüm Dünyada oldukça beğenilen ve kabul gören popüler ürünlerdir.

Altın ayrıştırma için kullanılan bu temel kit ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılıyor.

ŞIRNAK Satılık Yerli Dedektör, BARTIN Satılık Dedektör Fiyatları, ARDAHAN Satılık Altın Dedektörleri.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“XP Altın Eleme Pro Altın Eleme Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim