Kiralık Jeosonar 3D Altın Dedektörü

1.00

+ Free Shipping

Kiralık jeosonar 3d altın arama dedektörü ekranlı derin arama dedektörü boşlukları bulabilmektedir.Kiralık jeosonar 3d Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olarak ayrım yapabilmektedir.Kiralık dedektör jeosonar 3d mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıların tespitlerini yapabilmektedir.Mağazamıza gelerek makro jeosonar 3d dedektörünü deneyerek diğer markalarla ve derin arama dedektörlerle karşılaştırıp eğitimlerini alarak kiralama yapabilirsiniz.

Kiralık Jeosonar 3D Altın Dedektörü

Kiralık Jeosonar 3d altın arama dedektörü derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 3D Çift Sistem, yeraltında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olarak ayrım yapabilmektedir.Jeosonar 3d define arama cihazı boşluk tespit edebilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıların tespitlerini yapabilmektedir.

jeosonar 3d çift sistem
METAL VE BOŞLUK TESPİTİNDE ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir.

Derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 3D Çift Sistem, yeraltında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta İnceler. Metal tespiti ve değerlendirmedeki başarısının yanı sıra, Boşluk tespit edebilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına arama esnasında gerçek zamanlı olarak bildirir.

Yeraltında tespit ettiği hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilen Jeosonar 3D Çift Sistem, bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır. Çok fonksiyonlu arama ve tespit özellikleri ile en zorlu zemin yapılarında, çok yoğun mineralli ortamlarda dahi kullanıcısının rahatlıkla arama ve araştırma yapabilmesine olanak sağlar.

Kiralık jeosonar 3d, jeosonar 3d fiyatı, jeosonar 3d kullanım videosu, jeosonar 3d özellikleri, ekranlı dedektör, derin arama dedektörü, altın boşluk bulucu dedektör
Kiralık jeosonar 3d, jeosonar 3d fiyatı, jeosonar 3d kullanım videosu, jeosonar 3d özellikleri, ekranlı dedektör, derin arama dedektörü, altın boşluk bulucu dedektör

Amatör ve profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanan ara yüzleri ve pratik arama ekranı onu diğer dedektörlerden farklı kılan özelliklerin başında gelir. Benzersiz bir derinliğe ve mükemmel bir metal ayrımına sahip olan bu sistem, aynı zamanda hedefin derinliğini de çok hassas bir şekilde verebilir.

Hedef metal veya boşluk, küçük veya büyük olsun Jeosonar 3D Çift Sistem kullanıcısına hedefin ne kadar derinlikte olduğunu “cm? cinsinden bildirir.
Jeosonar 3D Çift Sistem arama ve araştırma ihtiyaçlarınıza üç farklı arama anteni ile cevap veriyor.

Bu Sistemi satın aldığınızda aslında üç dedektöre birden sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Daha derin aramalar için toprak altında uzun süredir duran ve etrafında manyetik alan (oksit) oluşturmuş metallerde etkili, ayrıca yüzeysel, küçük ve atık metalleri görmeden arama yapabileceğiniz 60×100 cm ölçülerinde iki kişi tarafından kullanılan Derin Arama Anteni.
Genel maksatlı aramalarınızda kullanabileceğiniz 36×44 cm ölçülerinde Genel Arama Anteni.
Tek para ve mahzen gibi kapalı alanlarda etkili 21×31,5 cm ölçülerinde Küçük Arama Anteni ile daha önce kimsenin keşfedemediği derinliklerde araştırma yapıp kimsenin ulaşamadığı hazinelere ulaşmanın heyecanını yaşayacaksınız.

3D GRAFİK GÖRÜNTÜLÜ METAL VE BOŞLUK TESPİTİ

Daha fazla derinlik için özel olarak tasarlanmış 100×60 cm ebadındaki Derin Arama Anteni ile geniş alanları ve derindeki hedefleri kolayca tarayıp tespit edebilirsiniz.

Çok rahat ve pratik bir kullanıma sahip Derin Arama Anteni, yüzeydeki gazoz kapağı, çivi gibi değersiz küçük metal atıklara takılmadan en mineralli zemin yapılarında bile mükemmel sonuçlar alabilmeniz için üretildi.
Üstün metal ayırma yeteneği onu diğer büyük arama antenlerinden ayıran en büyük farkıdır.

Metalleri altın, değerli, değersiz ve çelik olarak dört grupta ayırabilir, yan yana duran metalleri yüzde oranları ile verebilir. Derin Arama Anteni ile metalleri tespit edebildiğiniz gibi boşlukları da rahatlıkla tespit edebileceksiniz.

Mağara, mahzen, tünel ve sığınak gibi başka hiçbir dedektör ile tespit edemeyeceğiniz hedefleri benzersiz 3D özelliği ile görüntülü olarak tespit edebilmenin keyfini yaşayacaksınız.

Kiralık dedektör jeosonar 3d, jeosonar 3d fiyatı, kiralık dedektör fiyatları, altın arama dedektörü, define dedektörü, makro dedektör
Kiralık dedektör jeosonar 3d, jeosonar 3d fiyatı, kiralık dedektör fiyatları, altın arama dedektörü, define dedektörü, makro dedektör

MÜKEMMEL METAL AYIRIMI VE BOŞLUK TESPİTİ

Jeosonar 3D Çift Sistem mükemmel bir 3D sisteme, derin arama sistemine ve çok pratik bir LED (Işıklı) sisteme sahiptir.

LED sistemde Derin ve Genel Arama Anteni ile arama yapamadığınız alanlarda, duvar ve yamaç aramalarında tek para ve yüzeysel aramalarda hızlı ve etkili aramalar yapabileceksiniz.

Metal ayırımlı olarak hazırlanan bu pratik dedektör arama ve araştırmalarınızda en pratik yardımcınız olacak.

Elceğin üst kısmında yer alan LED panoda sol taraf boşluk sinyalleri, sağ tarafta metal sinyalleri yer alır. Işık ikaz sistemi dışında boşluk ve metal hedefler için iki farklı ses tonu ile kullanıcının her ortamda rahat algılama yapabilmesine olanak sağlar.

 • Kullanım Seviyesi : Uzman
 • Teknoloji : VLF (Very Low Frequency)
 • Çalışma Frekansı : 10 – 19 kHz
 • Ekran : Digital Ekran (LCD), LED
 • Metal Ayrım Özelliği : Var
 • Titreşimli Uyarı : Yok
 • Su Direnci : Yok
 • Arama Başlık Boyutu : 20 – 29 cm (8 – 11”), 40 – 49 (16 – 19”), 100 cm + (40” +)
 • Zemin Ayarı : Manual
 • Nokta Tespit Modu (PinPoint) : Var
 • Pil Gereksinimi : Lithium Polymer
 • Avantajlı Set : Yok

DİYARBAKIR Kiralık Altın Arama Dedektörü

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kiralık Jeosonar 3D Altın Dedektörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim