Asya K-37 Altın Arama Dedektörü

22,000.00

+ Free Shipping

Asya Dedektör Asya K-37 derin ve yüzeysel define dedektörü ile define işaretleri yapılarak saklanmış altın ve gümüş sikkeleri ve eşyaları 25 santim ile 1,5 metre derinden garantili tespitler yapabilmektedir.

Asya K-37 Altın Arama Dedektörü

Asya Dedektör K-37 Altın arama dedektörü fiyat ve özeliği en iyi altın ayrımlı dedektör. Asya k37 LCD Ekranlı altın define dedektörü. Asya Dedektör Teknolojileri her zaman olduğu gibi define arama dedektörü imalatı konusunda en uygun fiyat seçeneği sunmaktadır. Asya K-37 Hazine arama dedektörü define işareti olan bölgelerdeki altın, gümüş, bronz sikke paraları, heykel ve objeleri koyularak saklanmış define kasalarını bulabilmektedir. Asya Dedektör Asya K-37 derin ve yüzeysel define dedektörü ile define işaretleri yapılarak saklanmış altın ve gümüş sikkeleri ve eşyaları 25 santim ile 1,5 metre derinden garantili tespitler yapabilmektedir.

Altın arama dedektörü Aziz K-37, define arama cihazı, K-37 Fiyatı, ikinci el dedektör, kiralık dedektör
Altın arama dedektörü Aziz K-37, define arama cihazı, K-37 Fiyatı, ikinci el dedektör, kiralık dedektör

Asya Dedektör K-37 Genel Bilgiler

Asya dedektör metal arama dedektör imalatı satışı konusunda 23 yıllık tecrübesi ve 2014 yılından itibaren üretici olarak her zaman en iyi özellikli altın arama dedektör ve alan tarama cihazlarını sizlere sunmaktadır. Asya K-37 dedektörü sitemiz den fiyat farkı olmadan taksitli satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazamızdaki 100 farklı dedektör ve alan tarama çeşitlerini tüm Türkiye ye kapıda ödeme kolaylığı ile cihazın kontrollerini yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Daha geniş ayrıntılı bilgi için Asya Dedektör İstanbul Üsküdar 2 katlı satış mağazasın test ederek satın alabilir, Yeraltı görüntüleme cihazları, dedektör ve alan tarama sistemleri hakkında müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Asya k37 metal ayrımlı cihazı arkeolojik alanlarda, ören yerlerinde, define işaretleri olan yerlerdeki altın, gümüş, bronz, tunç para ve takıları toprak ve kaya için de saklanmış olsa dahi garantili bulabilmektedir. Aziz K-37 LCD Ekranlı metal dedektörü, metal ayrım özelliği %60 yapabilme garantisi vardır. K-37 ile DISC Tuşundan LCD Ekrandaki ayrım bölümüne geçerek tespit yapılan metal objenin değerlimi, değersiz mi, altın mı olduğunu anlama imkânı sunmaktadır.

Asya K-37 dedektör, K-37 fiyatı, altın arama dedektörü, ekranlı dedektör, define arama dedektörü, derin arama dedektörü
Asya K-37 dedektör, K-37 fiyatı, altın arama dedektörü, ekranlı dedektör, define arama dedektörü, derin arama dedektörü

Asya Dedektör K-37 Teknik Özellikler

K-37 Derinlik Hesaplama: K37 define arama cihazı, her türlü arazi koşullarında mineralli ve madenli kaya ve topraklarda rakiplerine göre daha sağlıklı metal objeleri, heykelleri, değerli ve değersiz olarak garantili tespit yaparak tahmini %70 ne kadar derinlikte olduğunu yapay zekâ ile hesaplamalar yaparak DERİNLİK tespitini yapabilmektedir. K-37 OTAMATİK Arama modunda metal parçaların yoğun olduğu alanlarda değersiz metalleri %50 görmeden arama imkânı sunmaktadır. AUTO Tuşuna basarak otomatik olarak değersiz metalleri % 50 kapatarak değerli olan altın, gümüş, bronz, tunç, para, heykel ve takıları arama özelliği sunmaktadır otomatik arama yapabilirsiniz. Asya K-37 Dedektör modelinin Menü seçeneklerinden AYARLAR Ekranından ışık, ses, arama, hassasiyet, otomatik arama, derinlik hesaplama, toprak ayarı seçeneklerini istediğimiz gibi ayarlama imkânı sunmaktadır.

Asya Dedektör Teknolojileri Maden, Sanayi ve Ticaret Limited, Şirketi olarak 2014 yılından beri hizmet vermektedir. Yılların deneyim tecrübesi ile 60 farklı modellerin ve yeraltı görüntüleme sistemlerini satış ve kiralık, ikinci el dedektör seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Asya Dedektör uzman ekipler ile sizlere 15-20 METRE DERİN GPR YERALTI GÖRÜNTÜLEME Sistemleri ile tüm Türkiye genelinde define ve hazine olan oda mezarları, mahzenleri kapalı kuyuları ve tünel girişlerini profesyonel ekip çalışması ile garantili tespitler yapabilmektedir.

Asya Dedektör YouTube Kanalı‘nda Dedektör Videolarını İzleyebilirsiniz.

Shopping Cart
Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim