Garrett Altın Eleme Kitleri__(Eleği)

+ Free Shipping

Garrett Altın Eleme Kitleri_(Eleği) dere kenarlarındaki mineral ve altın içeriği hakkında basit, masrafsız ve hızlı bilgi edinmesini sağlamaktadır. Derelerde altın arama konusunda akarsuların neresinde altın olur tespit etmek için kullanılır.Su içinde sağa sola çalkalanarak ve ileri geri yapılmak sureti ile hafif maddelerin suya atılmasını ve ağır olan minerallerin elek yivlerine takılması prensibi ile çalışır.

Garrett Altın Eleme Kitleri__(Eleği)

Altın kiti, altın eleği olarak bilinen plastikten üretilen derelerden, kumlardan altın ve diğer ağır mineralleri kazanmaya ve zenginleştirmeye yarar, dere kenarlarındaki mineral ve altın içeriği hakkında basit, masrafsız ve hızlı bilgi edinmesini sağlamaktadır. Derelerde altın arama konusunda akarsuların neresinde altın olur tespit etmek için kullanılır. Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Garrett Altın Eleme Kitleri__(Eleği), altın eleme tavası, altın eleme fiyatları
Garrett Altın Eleme Kitleri__(Eleği), altın eleme tavası, altın eleme fiyatları

Her jeolojist, madenci ve altın arayıcılarının çantasında bulunması gerekli pratik bir ekipmandır. Su içinde sağa sola çalkalanarak ve ileri geri yapılmak sureti ile hafif maddelerin suya atılmasını ve ağır olan minerallerin elek yivlerine takılması prensibi ile çalışır. Sağlam plastikten üretilmiştir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Garrett Altın Eleme Kitleri__(Eleği)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim