Vizyon & Misyon

 Konumunuz / Ana Sayfa / Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Misyonumuz

Asya Dedektör Teknoloji nin amacı ve hedefi, sizlerin toprak altındaki gören gözü, işiten kulağı olmaktır. Bunun için, defineye gönül vermiş ve define aramaya yeni başlamış olan kişilerin, en doğru bilgileri alabilmesi için, 9 yıllık satış ve deneyim tecrübesiyle sizlere en doğru bilgiyi sunmaktır.

Bilgi almak istediğiniz herhangi bir dedektör hakkında, bizlere bir mail atmanız veya telefon ile aramanız yeterlidir. Asya Dedektör’ün gayesi ve hedefi sizlerin ‘‘Hangi dedektör daha iyi ?’’ sorusuna cevap bulmanız için, bütün dünya markalarının Asya Dedektör mağazamızda bulabilirsiniz. Dilediğiniz dedektörü kiralayarak alabilir, ikinci el model seçeneklerinden ikinci el veya sıfır olarak alabilir,.alırken kapıda ödemesini yapabilirsiniz. Dilerseniz mağazamıza gelerek, çayımızı, kahvemizi içerken istediğiniz görüntülü yada detektörlerden birini deneyerek, eğitimini görüp diğer detektörlerle karşılaştırabilirsiniz.

Asya Dedektör Yeraltı Görüntüleme Sistemleri’nde, 1m’den 12m’ye kadar yer altındaki oda, tünel, mahzen ve bunların içindeki altın, gümüş, bronz, paraları ve heykelleri bulabilme özelliği olan dedektör çeşitlerini, bilgisayarlı görüntülü sistemlerinin satışını, kiralamasını, ikinci el alım ve satımını yapmaktadır. Özellikle define amaçlı, toprak ve kayanın içine gömülmüş olan, antik değeri yüksek olan altın ve objelerin, büyük define gömülerinin ve bütçenize en uygun ve en iyi dedektörleri sadece, Asya Dedektör Mağazaları’nda 60’a yakın modeli bulabilirsiniz…